Nederlandse spelers actief in Europa 2020/2021

LeeftijdLengtegamesminpointsrebounds
Bieshaar TerrenceOberwartBSL 232088 22.37.15.4
Schilder LoganSt. PoeltenBSL 24213714,17,15,9
De Vreede IvoCharleroiEurom. League22209
Hammink ShaneCharleroiEurom. League26201
Huurman SamLimburgTop Div. 12020212043
Kherrazi MohamedMechelenEurom. League30200
Kok JitoMechelenEurom. League27205
Kuta NathanAalstEurom. League21203
Rosenmuller DaanLommelTop Div. 125193
Schild Jules HasseltTop Div. 224200
Van der Vuurst KeyeOostendeEurom. League191912206,54,5
Van Ravensteijn RensOostkampTop Div. 225200
Van Wijngaarden DonovanLommelTop Div. 122190
Waleson JesseGistel OostendeTop Div. 220208
Diawara MeissaLevalloisPro A U2120198
Franke YannickNancyPro B251943135,72,3
Heulin KeziaLe MansPro A U2119206
Kuiper JordyLorientNM126206
Peterson LeroyTrappes SQNM328185
De Jong NicolasPau-Lacq-OrthezPro A 33210124177
Abdiwahid AbdiWuppertal2. Regionalliga20197
Cikara SvenWolfenbuettel1. Regionalliga20188528,4132,6
De Vries AlanJahn MunchenNBBL16186
Doekhi DyonNeustadt TSV1. Regionalliga33188533,6154
Kanseyo TysonRecklinghausen1. Regionalliga262035281412
Lemke SvenOsnabrück2. Regionalliga22206
Wellian ChaedKoblenzPro B28204324,3114
Lutterman RuudHamar Division 1242011361811
Michaeli GolanRaananaNational League2319038,30,72
Bieshaar OliverBurgosLiga Endesa1920214
Bute DeionJuaristi ISBLEB Silver252067217,63,1
Adrian Das-MiguelizNavarraLEB Silver17199332
Dijkstra MennoMenorcaLEB Silver24213718,1105,3
Doorson ShaquilleMelillaLEB Gold27213615,842,8
AVIS Utilitas Rapla11697
Edwards KaiCastelloLEB Gold232066209,55,8
Kloof CharlonFuenlabradaLiga Endesa3019067,71,81,5
Kaspers JordanLliraEBA291977204,75,4
Kraag YannickJoventutLiga Endesa1820211
Maconda JoseAvila EBA19183
N’Guessan LucasLleidaLEB Gold23213314,345
Schaftenaar OlafGironaLEB Gold282086176,21,7
Schaftenaar RoelandCaceresLEB Gold32211425,3115,3
Smits DerrickValladolidLEB Gold2421657,61,61,2
Van Wijk KevinOurenseLEB Gold32208720,464
Van Zegeren JoeyValladolidLEB Gold30208621,8115,2
Erenkoy ParsAIK BasketSuperettan23188522,681,2
De Deugd ThomasBlonay BasketNL119190
Harrewijn HugoAcad. FribourgNLB2019229,511
Bouwknecht MaartenWorchesterBBL26185632113,8
Juffer LauritsNottinghamNBL D125198427,68,37,3
Vijber CalebBA LondonNBL D118185
Van Heyningen CainEssexNBL D125203
Van Sauers JuliusGlasgowBBL25203424,8137,3
Enfa KenzoFinabankHoofdklasse27195

Bijgevoegd:
Roy van Tetering Melsele Top Division 1 20 208

Mathias van den Beemt Le Mans ProA U-21 19 216

Devon van Oostrum Huesca LEB Gold 27 1.88

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s