Nederlandse vrouwen actief in Europa en Amerika

Dit is een overzichtje van onze vrouwen die in Europa en Amerika actief zijn. De lijst is nog niet volledig, dus aanvullingen zijn welkom.

 Europa/Australië:

Jill Bettonvil – Herner (dui)

Loyce Bettonvil – Herner (dui)

Laura Cornelius – Zamarat (spa)

Esther Fokke – Saarlouis (dui)

Janine Guijt – Haukar (ijsl)

Emese Hof – Perfumerias Avenida (spa)

Rowie Jongeling – Osnabrück (dui)

Zoe Kerkhof – Riva (zwi)

Jacobine Klerx – Spirou (bel)

Janis Ndiba – ZTE NKK (hon)

Marleen Peters – Hannover (dui)

Kourtney Treffers – Castors Braine (bel)

Natalie van den Adel – Araski (spa)

Elles van der Maas  – Manly Warr SE (aus)

Chatilla van Grinsven – SBS Ostrava (tsj)

Charlotte van Kleef – Kangoeroes (bel)

Jacinta Vandenberg – Palermo (ita)

Laura Westerik – Herner (dui)

Richelle van der Keijl – Slavia Praag (tsj)

Noelle van Zadelhoff – Nottingham (eng)

Cheyenne van der Linden – Salerno Basket (ita)

USA:

Lotte Sant – Louisiana Tech (usa)

Evelien Lutje – California (usa)

Dior Dioum – Hampton (usa)

Emy Hayford – Pittsburgh (usa)

Vita Stam – GMU (usa)

Kim Schrama – Midland College (usa)

Lynn Tamis – Texas A&M (usa)

Rieneke van Hasselt – Marian (usa)

Milou Venema – Longwood (usa)

Celine Dupont – New Mexico (usa)

Linda van Schaik – University of Louisiana Monroe

 

 

Nederlanders in Amerika

Dit is een overzichtje van onze jongens die in Amerika actief zijn. De lijst is nog niet volledig, dus aanvullingen zijn welkom.

 

NCAA division I:

Kjell de Graaf – NJIT

Jesse Edwards – Syracuse

Kai Edwards – Northern Colorado

Tristan Enaruna – Kansas

Jacco Fritz – Canisius

Matt Haarms – Purdue

Mark Laros – SEMO

Bas Leyte – UNCG

Rienk Mast – Bradley

Lucas N’Guessan – ETSU

Emmanuel Nzekwesi – Oral Roberts

David Nzekwesi – Denver

Quinten Post – Mississippi State

Kenan Sarvan – Coppin State

Kevin Schutte – Hofstra

Derrik Smits – Butler

Alexander Strating – Colorado

Dylan van Eyck – Iona

Hidde Roesink – Oklahoma State

Jonas Visser – USF

Jake van der Heijden – Bucknell

Lagio Grantsaan – Morgan State

NCAA division II:

Ruud Lutterman – Caldwell

Nick van El – Caldwell

Daan Vianen – Caldwell

Lawrence Slim – Flagler

Nick Thran – SVSU

Jarno Pomstra – SVSU

Sam van Oostrum – Franklin Pierce

Miki Tadic – Young Harris college

Maik Brouwer – Southern Nazarene University

Jai Jai Ely – Westminster College

Jaz Farrell – Mansfield

Sekou Sylla – Saint Rose

Revelinio Tholel – Slippery Rock

Cameron Willis – Tusculum

Jaap Mutsaers – Lindenwood Belley

NCAA division III:

Stan Kannegieter – Southwestern Texas

Randy Stegenga – Rockford

Aytor Alberto – Clarks Summit

 

JUCO’S:

Denzel Ndongosi – Cloud County CC

Lyen Enaruna – Cloud County CC

Jeroen Kales – Bossier-Parish CC

Adeola Morren – Diablo Valley JC

Calvin Poulina – East Florida State

Quincy Tjon – Hill JC

Jan van Selst – Labette CC

Malevi Leons – Mineral Area JC

Casper van Pluuren – Yuba College

 

NAIA:

Bart Schild – Warner

 

Highschools:

Jamie Bergens – West Nottingham Academy

Jedy Cordilla – West Nottingham Academy

David N’Guessan – Mt. Zion Prep. School

Massal Diouf – The Athenian HS

Gichairo Berika – Salesian HS

Joryam Saizonou – McCallie